پیش نیازها

 

1. وب سایت شما باید دارای طراحی بهینه برای موبایل باشد. اپلیکیشن ساخته شده در اصل نسخه موبایلی یا ریسپانسیو وب سایت شما را با کمی تغییرات نمایش خواهد داد.

اپلیکیشن شما دقیقا نسخه موبایلی وب سایت شما را نمایش خواهد داد. لذا توصیه می شود قبل از سفارش و ساخت، وب سایت خود را در دستگاههای مختلف اندرویدی تست نموده و اگر از نظر طراحی کم و کاستی دارد در صدد رفع آن بر آیید.

2. لوگوی اپلیکیشن خود را آماده نمایید. همچنین می توانید لوگوی خود را از منوی آیکون ساز اندروید در سایت اپ کارا تهیه نمایید.

حال شما با استفاده از منوی ساخت اپلیکیشن می توانید برای وب سایت خود اپلیکیشن اندروید بسازید.


 

راهنمای فرم سفارش ساخت اپلیکیشن برای سایت

 

1. مشخصات فردی خود را تکمیل نمایید.

2. از آنجایی که اپلیکیشن ساخته شده برای شما ایمیل می گردد، حتما آدرس ایمیل را صحیح وارد نمایید.

3. آدرس وب سایت: آدرس سایتی است که می خواهید برای آن اپلیکیشن بسازید.

4. نام اپلیکیشن: نام اپلیکیشن خود را با حروف لاتین و یا فارسی درج نمایید.

5. آیکون اپلیکیشن: منظور لوگوی شماست. لوگوی خود را با کیفیت مناسب ارسال نمایید، همچنین می توانید لوگوی خود را از منوی آیکون ساز سایت ساخته و سپس در اینجا آپلود نمایید.

6. اپلیکیشن اکشن بار (هدر) داشته باشد؟ اگر می خواهید اپلیکیشن، منو و هدر و یا فقط هدر داشته باشد، این فیلد را بر روی بله قرار دهید. اکشن بار در اصل هدر بالای اپلیکیشن است که منو ، دکمه اشتراک گذاری و نام اپلیکیشن بر روی آن قرار می گیرد.

7. رنگ پس زمینه اکشن بار: اگر می خواهید اپلیکیشن منو و هدر و یا فقط هدر داشته باشد، در این فیلد از شما رنگ پس زمینه اکشن بار را می خواهد. رنگ مورد نظر خود را با توجه به طراحی سایت خود انتخاب نمایید. 

8. اپلیکیشن منو داشته باشد؟: اگر می خواهید خود اپلیکیشن منوی اختصاصی برای صفحات اصلی شما داشته باشد بر روی بلی کلیک نموده و نام منوها و آدرسهای آنها را درج نمایید. و اگر وب سایت شما دارای منوی موبایلی خوبی است بر روی خیر کلیک نمایید.

9. در صفحه بعدی فرم اختیاری می باشد و کاربران حرفه ای می توانند امکانات  Mobile App Analytics گوگل را به اپلیکیشن خود اضافه نمایند. 

10. با استفاده از راهنما، فرم خود را تکمیل و بر روی دکمه پرداخت کلیک نمایید. جهت پرداخت به صفحه بانک ارجاع داده می شوید، خرید را نهایی کرده و پس از پرداخت به سایت اپ کارا باز می گردید.

اپلیکیشن شما تا 24 ساعت پس از پرداخت، به ایمیل شما ارسال می گردد.

نمای اپلیکیشن با منو و اکشن بار