تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

امروزه یکی از دغدغه های اصلی توسعه دهندگان اپلیکیشن های موبایل، افزایش تعداد کاربران آنها و تبلیغات اپ مربوطه است. برای افزایش دانلود و معرفی اپلیکیشن تازه تولید شده، صرفا انتشار در مارکت های مختلف کفایت نمی کند. خصوصا اینکه مارکتها دیگر جدید ترین اپ ها را در صفحه اصلی خود منتشر نکرده و کاربران کمتری از اپ های جدید با خبر می شوند. همچنین اپلیکیشن های قدیمی نیز بعلت نداشتن تبلیغات مفید، آمار دانلود خوبی نداشته و در نتیجه به رتبه های پایین هر طبقه بندی سقوط می کنند.

ادامه مطلب: افزایش دانلود و کاربران اپلیکیشن با تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

ساخت اپلیکیشن برای whmcs

احتمالا شما که این مطلب را می خوانید دارای وب سایتی هستید که در آن از سیستم whmcs جهت پشتیبانی و فروش استفاده شده است. با توجه به افزایش و روند رو به رشد استفاده کاربران از موبایل خود در هنگام وبگردی، اهمیت استفاده از طراحی ریسپانسیو و یا اپلیکیشن موبایل دوچندان شده است.

ساخت اپلیکیشن موبایل برای سیستم whmcs کاری پر هزینه بوده و برای حفظ تمامی امکانات آن در اپلیکیشن نیاز به صرف زمان و هزینه زیادی خواهد بود. سرویس اپ کارا ارزان ترین و کارآمدترین راه ممکن را در اختیار شما قرار خواهد داد. اگر پنل کاربری شما دارای طراحی ریسپانسیو و سازگار با موبایل می باشد، شما با استفاده از خدمات ما می توانید به راحتی پنل whmcs خود را به اپلیکیشن اندروید تبدیل نمایید.

ادامه مطلب: طراحی و ساخت اپلیکیشن برای whmcs

ساخت اپلیکیشن برای پرستا شاپ

یکی از فروشگاه ساز های مدرن و با امکانات که امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است، فروشگاه ساز پرستاشاپ می باشد. فروشگاه های طراحی شده توسط این سیستم قابلیتهای فراوانی داشته و نیازهای واجب یک فروشگاه اینترنتی را برآورده می سازد. با توجه به روند رو به رشد کاربران موبایلی، طراحی ریسپانسیو و سازگار با موبایل برای این نوع از فروشگاه سازها اهمیت فراوانی یافته است.

به همین جهت قالبهای ریسپانسیو و سازگار با موبایل فراوانی طراحی و تولید شده اند که شما با استفاده از آنها می توانید محیط کاربری بهتری را به کاربران موبایلی نمایش دهید. حال کمی جلوتر می رویم و به اهمیت داشتن اپلیکیشن فروشگاهی موبایل می پردازیم. امروزه کاربرد اپلیکیشن های فروشگاهی با روند رو به رشدی مواجه است و با استفاده از این فرصت می توان کانال بازاریابی خوبی را ایجاد نمود.

ادامه مطلب: طراحی و ساخت اپلیکیشن وب ویو برای پرستا شاپ

ساخت اپلیکیشن برای جوملا

همانطور که می دانید ساخت اپلیکیشن برای وب سایتهای جوملایی دشوارتر از وب سایتهای ساخته شده با وردپرس می باشد. تفاوت در وجود خروجی json و همچنین افزونه های مناسب برای وردپرس است.

لذا ساخت اپلیکیشن برای وب سایتهای جوملایی با استفاده از اپ سازهای مرسوم امکان پذیر نمی باشد و می بایست با صرف هزینه زیاد اپلیکیشنی اختصاصی برای آن نوشت. ولی راهکاری ارزان و سریع با حفظ تمامی امکانات وب سایت مرسوم است و آن ساخت اپلیکیشن وب ویو برای وب سایت می باشد.

ادامه مطلب: ساخت اپلیکیشن وب ویو برای جوملا