پیش نیازها

 

1. جهت تبدیل سایت به اپ وب ویو، وب سایت شما باید دارای طراحی بهینه برای موبایل باشد. اپلیکیشن ساخته شده در اصل نسخه موبایلی یا ریسپانسیو وب سایت شما را با کمی تغییرات نمایش خواهد داد.

از آنجا که اپلیکیشن شما دقیقا نسخه موبایلی وب سایت شما را نمایش خواهد داد، توصیه می شود قبل از سفارش و ساخت، وب سایت خود را در دستگاههای مختلف اندرویدی تست نموده و اگر از نظر طراحی کم و کاستی دارد در صدد رفع آن بر آیید. همچنین می توانید اپلیکیشن تستر وب ویو ما را بر روی دستگاه خود نصب کنید و از سایت خود تست بگیرید.

2. لوگوی اپلیکیشن خود را آماده نمایید. همچنین می توانید لوگوی خود را از ابزار آنلاین  آیکون ساز اندروید تهیه نمایید.

 


 

راهنمای فرم سفارش ساخت اپلیکیشن برای سایت

  سفارش ساخت وب ویو

1. مشخصات فردی و اطلاعات کاربری خود را تکمیل نمایید.

2. آدرس وب سایت: آدرس سایتی است که می خواهید برای آن اپلیکیشن بسازید و آن آدرس صفحه اصلی اپلیکیشن خواهد بود.

3. نام اپلیکیشن: نام اپلیکیشن خود را با حروف لاتین و یا فارسی درج نمایید.

4. آیکون اپلیکیشن: منظور لوگوی شماست. لوگوی خود را با کیفیت مناسب (بصورت مربع یا دایره) ارسال نمایید، همچنین می توانید لوگوی خود را از منوی آیکون ساز سایت ساخته و سپس در اینجا آپلود نمایید.

5. تیتر یک و دو صفحه لودینگ: در صفحه لودینگ اولیه سایت در اپلیکیشن، زیر لوگوی شما دو خط متن وجود دارد که به ترتیب آنها را وارد کنید.

برای مثال

تیتر یک: سرویس اپ کارا

تیتر دو: تبدیل سایت به اپلیکیشن اندروید

6. تمامی اطلاعات درخواستی را در فرم سفارش تکمیل و در مرحله بعد بر روی دکمه پرداخت کلیک نمایید. جهت پرداخت به صفحه بانک ارجاع داده می شوید، خرید را نهایی کرده و پس از پرداخت به سایت اپ کارا باز می گردید.

اپلیکیشن شما تا 24 ساعت پس از پرداخت، از طریق پنل کاربری به شما ارسال می گردد. با استفاده از همان اطلاعات ثبت نامی، وارد اکانت خود در اپ کارا شده و در قسمت تیکت ها اپلیکیشن ساخته شده قابل دریافت است.

ابتدا نسخه تست اپلیکیشن برای شما ارسال شده و پس از تست کامل توسط شما و نبود مشکل، نسخه نهایی منتشر خواهد شد.

 

 
خانه
ساخت اپ
تلگرام
تماس با ما