قوانین ثبت سفارش

اپیلیکیشن شما تا 48 ساعت کاری بعد از ثبت سفارش از طریق تیکت پشتیبانی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

ابتدا نسخه تست اپ برای شما از طریق تیکت پشتیبانی ارسال می گردد، پس از تست در صورت نبود مشکل دستور فرمایید تا نسخه نهایی ارسال شود.

استرداد وجه: در صورت مشکل فنی در نسخه تست و عدم سازگاری سرویس ما با سایت شما می توانید درخواست کنسلی و استرداد وجه نمایید.

در ساعات اداری 8 صبح تا 17 عصر می توانید با پشتیبانی ارتباط تلفنی داشته و همچنین در ساعات اداری و غیر اداری از طریق تیکت پاسخگوی شما هستیم.

بعد از انتشار نسخه نهایی به هیچ وجه امکان کنسل نمودن سفارش و عودت وجه نمی باشد. لذا توصیه می شود تمام امکانات سایت و صحت عملکرد آن در این نسخه تست شود.

اپ کارا هیچ خدمات و تضمینی بابت انتشار اپ در مارکت ها نداشته و اپ های وب ویو معمولا توسط مارکت ها تایید نمی شوند.

اپ کارا هیچگونه خدمات برنامه نویسی و کدنویسی اختصاصی برای شما انجام نداده و صرفا از سورس پایه خروجی گرفته می شود. لذا امکان تغییرات، کدنویسی اختصاصی و اضافه نمودن امکانات اختصاصی در حال و آینده برای شما فراهم نمی باشد.

در صورت انتشار نسخه نهایی و درخواست تغییراتی در آینده مثل تغییر نام، آدرس سایت، لوگو و متن و تصویر صفحه لودینگ، شامل هزینه 120 هزار تومانی بوده که از طریق فرم درخواست تغییرات انجام خواهد شد.

خدمات، محصولات و نوع کارکرد وب سایت ثبت شده می بایست مشخص باشد.

برای وب سایت های مرتبط با رمز ارزها، خدمات پرداخت، فروش ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن و هر نوع وب سایتی که فعالیتش خلاف قوانین جاری کشور باشد انجام نمی شود.

اپ کارا هیچگونه تضمین، پشتیبانی و مسئولیتی بابت کارکرد صحیح تغییرات فنی آینده سایت شما و سازگاری آن تغییرات با وب ویو ارائه شده فعلی ندارد.

اپ کارا هیچگونه سورسی از پروژه در اختیار شما نمی گذارد و فقط فایل apk را منتشر می کند.

درخواست انتشار نسخه نهایی به منزله قبول شرایط فوق می باشد.

تمامی اطلاعات ثبت نامی مشتری در اپ کارا حفظ شده و به هیج وجه در سایت منتشر نخواهد شد.

ثبت شکایات و نظرات:

برای ارتباط با ما و ثبت شکایات و نظرات می توانید از طریق تلفن های درج شده در سایت و سیستم تیکتینگ داخل اکانت خود استفاده نمایید.

 

خانه
ساخت اپ
تلگرام
تماس با ما