ساخت اپلیکیشن از روی سایت

یکی از مسائل مهمی که این روزها ذهن وبمسترها و صاحبان سایت های مختلف را درگیر کرده، ساخت اپ برای سایت می باشد. تنوع زبان های برنامه نویسی مورد استفاده در سایت، سیستم های مدیریت محتوا و فروشگاه سازهای مختلف انتخاب بهترین روش ساخت اپلیکیشن وب سایت را سخت نموده و برای آنان ایجاد سردرگمی کرده است.

برای طراحی و ساخت اپلیکیشن از روی سایت، از روش های مختلفی می شود استفاده کرد که در اینجا به معرفی این روش ها پرداخته و در پایان بهترین و جامع ترین راهکار را که وب ویو نام دارد، معرفی خواهیم کرد.

ساخت اپلیکیشن متصل به سایت

اگر شما هم صاحب وب سایتی هستید مسلما متوجه ضرورت داشتن یک اپلیکیشن متصل به وب سایت شده اید. طراحی و راه اندازی اپ یک کانال بازاریابی و معرفی خوب برای برند، وب سایت و فروشگاه شما خواهد بود. چه یک سایت خبری داشته باشید و یا یک سایت آموزشی یا فروشگاهی، یک اپلیکیشن می تواند کسب و کار شما را دگرگون کند. در پاسخ به پرسش بهترین راهکار ساخت اپلیکیشن وب سایت من چیست؟ این مقاله را مطالعه نمایید.

تبدیل ووکامرس به اندروید

در این مطلب به معرفی ساده ترین و سریع ترین راه ساخت اپلیکیشن اندروید برای ووکامرس می پردازیم که علاوه بر حفظ تمامی امکانات سایت، از اکثر قالب های معرف فروشگاهی وردپرس پشتیبانی می کند.

در این روش شما می توانید برای ساخت اپ اندروید قالب هایی مثل نیکی کالا، زنبیل، دیجی لند، نگار، وودمارت، زونکن، سایبر وایر، مارکتو، ریما، مکس شاپ و همه قالب های فروشگاهی دیگر ایرانی و خارجی اقدام کنید. برای این کار تنها نیاز به قالبی دارید که دارای نسخه موبایل و یا طراحی ریسپانسیو سازگار با موبایل باشد.

ساخت اپلیکیشن و کسب درآمد

با افزایش روز افزون کاربران از دستگاههای موبایل برای انجام فعالیت روزانه و استفاده هر چه بیشتر از اپلیکیشن های مختلف، بازاری بکر برای کسب درآمد از این پلتفرم ایجاد گردیده است. حجم انبوهی از اپلیکیشنهای مختلف با مقاصد تجاری، تولید می گردند که برخی موفق بوده و برخی شکست می خورند. سرویس اپ کارا با توجه به نیاز بازار پلنهایی تهیه دیده برای آندسته از اشخاصی که می خواهند در این حوزه وارد شده، ولی دانش کافی را برای ساخت اپ ندارند.

اپلیکیشن وب ویو چیست؟

در مقاله پیش رو سعی داریم شما خوانندگان عزیز را با مفهوم اپلیکیشن وب ویو و مسائلی که پیرامون آن وجود دارد آشنا کنیم. امید است تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

تعریف اپلیکیشن وب ویو(Application Webview): وب ویو یک برنامه کاربری ساده می­باشد که با استفاده از یک مرورگر داخلی، وب سایت شما را به عنوان صفحه اصلی خود نمایش می­دهد و کاربران قادرند درون خود اپلیکیشن در داخل وب سایت شما به جست­جو بپردازند.

بهترین روش و برنامه تبدیل سایت به اپلیکیشن

با افزایش روند طراحی وب سایت های ریسپانسیو و سازگار با موبایل، درخواست تبدیل این وب سایت ها به اپلیکیشن حرفه ای موبایل روز به روز در حال افزایش است. راهکارها و برنامه های مختلفی برای رفع این نیاز و تبدیل سایت مورد نظر به اپ پیش روی مدیران وب سایت ها می باشد.

با این وجود این سوال پیش می آید که بهترین برنامه،نرم افزار و یا سرویس دهنده تبدیل سایت به اپلیکیشن کدام است و مزیت ها و معایب هر کدام چیست؟

خانه
ساخت اپ
تلگرام
تماس با ما