اپلیکیشن وب ویو چیست؟

در مقاله پیش رو سعی داریم شما خوانندگان عزیز را با مفهوم اپلیکیشن وب ویو و مسائلی که پیرامون آن وجود دارد آشنا کنیم. امید است تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

تعریف اپلیکیشن وب ویو(Application Webview): وب ویو یک برنامه کاربری ساده می­باشد که با استفاده از یک مرورگر داخلی، وب سایت شما را به عنوان صفحه اصلی خود نمایش می­دهد و کاربران قادرند درون خود اپلیکیشن در داخل وب سایت شما به جست­جو بپردازند.

ادامه مطلب: اپلیکیشن وب ویو چیست؟

بهترین روش و برنامه تبدیل سایت به اپلیکیشن

با افزایش روند طراحی وب سایت های ریسپانسیو و سازگار با موبایل، درخواست تبدیل این وب سایت ها به اپلیکیشن موبایل روز به روز در حال افزایش است. راهکارها و برنامه های مختلفی برای رفع این نیاز و تبدیل سایت مورد نظر به اپ پیش روی مدیران وب سایت ها می باشد.

با این وجود این سوال پیش می آید که بهترین برنامه،نرم افزار و یا سرویس دهنده تبدیل سایت به اپلیکیشن کدام است و مزیت ها و معایب هر کدام چیست؟

ادامه مطلب: بهترین روش و برنامه تبدیل سایت به اپلیکیشن چیست ؟

ساخت اپلیکیشن متصل به سایت

اگر شما هم صاحب وب سایتی هستید مسلما متوجه ضرورت داشتن یک اپلیکیشن متصل به وب سایت شده اید. طراحی و راه اندازی اپ یک کانال بازاریابی و معرفی خوب برای برند، وب سایت و فروشگاه شما خواهد بود. چه یک سایت خبری داشته باشید و یا یک سایت آموزشی یا فروشگاهی، یک اپلیکیشن می تواند کسب و کار شما را دگرگون کند. در پاسخ به پرسش بهترین راهکار ساخت اپلیکیشن وب سایت من چیست؟ این مقاله را مطالعه نمایید.

ادامه مطلب: بهترین روش ساخت اپلیکیشن متصل به سایت

تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن اندروید

امروزه با افزایش هر چه بیشتر وب سایت های وردپرسی و استفاده بیشتر وب سایت های طراحی شده با این سیستم مدیریت محتوا، تقاضای تبدیل وب سایت وردپرسی یا ووکامرس به اپلیکیشن روند صعودی داشته و ادمین های وب سایت های تحت این سیستم می خواهند تا حضوری قدرتمند در مارکت های مختلف موبایل داشته باشند.

روش های مختلفی برای ساخت اپلیکیشن برای سایت وردپرس وجود دارد، می توان از وب سایت مربوطه خروجی جیسون گرفت و با برنامه نویسی، اپلیکیشنی طراحی نمود تا با استفاده از وب سرویس طراحی شده، اطلاعات را دریافت نموده و در اپ نمایش دهد. این روش کمی پر هزینه خواهد بود و نیاز به دانش برنامه نویسی و یا اجرای پروژه توسط تیم و شرکت های نرم افزاری می باشد.

ادامه مطلب: تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن اندروید

ساخت اپلیکیشن و کسب درآمد

با افزایش روز افزون کاربران از دستگاههای موبایل برای انجام فعالیت روزانه و استفاده هر چه بیشتر از اپلیکیشن های مختلف، بازاری بکر برای کسب درآمد از این پلتفرم ایجاد گردیده است. حجم انبوهی از اپلیکیشنهای مختلف با مقاصد تجاری، تولید می گردند که برخی موفق بوده و برخی شکست می خورند. سرویس اپ کارا با توجه به نیاز بازار پلنهایی تهیه دیده برای آندسته از اشخاصی که می خواهند در این حوزه وارد شده، ولی دانش کافی را برای ساخت اپ ندارند.

ادامه مطلب: ساخت اپلیکیشن و کسب درآمد از آن

تبدیل سایت به apk

شاید شما هم وب سایتی دارید که می خواهید برای آن اپلیکیشن اندروید تهیه نمایید تا کاربران با نصب فایل apk آن، بتوانند دسترسی سریع تری به محتوای سایت شما داشته باشند. یک راه میانبر برای تبدیل سایت به فایل apk استفاده از روش وب ویو است.

در این روش اپلیکیشن شما مانند یک مرورگر وب سایت مربوطه را فارغ از هر زبان برنامه نویسی و یا سیستم مدیریت محتوا نمایش داده و در نتیجه تمامی امکانات وب سایت، در اپلیکیشن حفظ می گردد. لازمه ساخت یک اپلیکیشن وب ویو، طراحی ریسپانسیو و سازگاری آن با موبایل می باشد.

ادامه مطلب: تبدیل سایت به apk با سرویس اپ کارا