تبدیل سایت به فایل apk آنلاین

شاید شما هم وب سایتی دارید که می خواهید برای آن اپلیکیشن اندروید تهیه نمایید تا کاربران با نصب فایل apk آن، بتوانند دسترسی سریع تری به محتوای سایت شما داشته باشند. یک راه میانبر برای تبدیل سایت به فایل apk آنلاین استفاده از روش وب ویو است.

در این روش اپلیکیشن شما مانند یک مرورگر وب سایت مربوطه را فارغ از هر زبان برنامه نویسی و یا سیستم مدیریت محتوا نمایش داده و در نتیجه تمامی امکانات وب سایت، در اپلیکیشن حفظ می گردد. لازمه ساخت یک اپلیکیشن وب ویو، طراحی ریسپانسیو و سازگاری آن با موبایل می باشد.

ساخت اپلیکیشن از روی سایت

یکی از مسائل مهمی که این روزها ذهن وبمسترها و صاحبان سایت های مختلف را درگیر کرده، ساخت اپ برای سایت می باشد. تنوع زبان های برنامه نویسی مورد استفاده در سایت، سیستم های مدیریت محتوا و فروشگاه سازهای مختلف انتخاب بهترین روش ساخت اپلیکیشن وب سایت را سخت نموده و برای آنان ایجاد سردرگمی کرده است.

برای طراحی و ساخت اپلیکیشن از روی سایت، از روش های مختلفی می شود استفاده کرد که در اینجا به معرفی این روش ها پرداخته و در پایان بهترین و جامع ترین راهکار را که وب ویو نام دارد، معرفی خواهیم کرد.

تبدیل وردپرس به apk

یکی از مرسوم ترین سیستم های مدیریت محتوا و سایت ساز های حال حاضر جهان، وردپرس می باشد. این سیستم یکی از قویترین و پر امکانات ترین ابزارهای ساخت انواع وب سایت های فروشگاهی، خبری، شرکتی و ... را در اختیار شما قرار می دهد.

با رشد استفاده کنندگان از اپ های موبایلی اندروید، نیاز به اپ برای وب سایت های وردپرسی هم مانند دیگر وب سایت ها به چالشی تبدیل شده است.

تبدیل ووکامرس به اندروید

در این مطلب به معرفی ساده ترین و سریع ترین راه ساخت اپلیکیشن اندروید برای ووکامرس می پردازیم که علاوه بر حفظ تمامی امکانات سایت، از اکثر قالب های معرف فروشگاهی وردپرس پشتیبانی می کند.

در این روش شما می توانید برای ساخت اپ اندروید قالب هایی مثل نیکی کالا، زنبیل، دیجی لند، نگار، وودمارت، زونکن، سایبر وایر، مارکتو، ریما، مکس شاپ و همه قالب های فروشگاهی دیگر ایرانی و خارجی اقدام کنید. برای این کار تنها نیاز به قالبی دارید که دارای نسخه موبایل و یا طراحی ریسپانسیو سازگار با موبایل باشد.

تبدیل php به اندروید

طراحان و برنامه نویسان وب اکثرا به زبان برنامه نویسی php  آشنایی داشته و قادر به ساخت وب اپلیکیشن هایی هستند که از طریق وب در محیط اینترنت اجرا می شوند. با گسترش دستگاه های موبایل هوشمند و خلق سیستم عامل های قدرتمندی مانند اندروید، نیاز به اجرای این نوع وب اپلیکیشن های ساخته شده با زبان پی اچ پی در محیط های نرم افزاری موبایل روز به روز افزایش پیدا کرد.

اپلیکیشن وب ویو چیست؟

در مقاله پیش رو سعی داریم شما خوانندگان عزیز را با مفهوم اپلیکیشن وب ویو و مسائلی که پیرامون آن وجود دارد آشنا کنیم. امید است تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

تعریف اپلیکیشن وب ویو(Application Webview): وب ویو یک برنامه کاربری ساده می­باشد که با استفاده از یک مرورگر داخلی، وب سایت شما را به عنوان صفحه اصلی خود نمایش می­دهد و کاربران قادرند درون خود اپلیکیشن در داخل وب سایت شما به جست­جو بپردازند.

خانه
ساخت اپ
تلگرام
تماس با ما