ساخت اپلیکیشن برای whmcs

احتمالا شما که این مطلب را می خوانید دارای وب سایتی هستید که در آن از سیستم whmcs جهت پشتیبانی و فروش استفاده شده است. با توجه به افزایش و روند رو به رشد استفاده کاربران از موبایل خود در هنگام وبگردی، اهمیت استفاده از طراحی ریسپانسیو و یا اپلیکیشن موبایل دوچندان شده است.

ساخت اپلیکیشن موبایل برای سیستم whmcs کاری پر هزینه بوده و برای حفظ تمامی امکانات آن در اپلیکیشن نیاز به صرف زمان و هزینه زیادی خواهد بود. سرویس اپ کارا ارزان ترین و کارآمدترین راه ممکن را در اختیار شما قرار خواهد داد. اگر پنل کاربری شما دارای طراحی ریسپانسیو و سازگار با موبایل می باشد، شما با استفاده از خدمات ما می توانید به راحتی پنل whmcs خود را به اپلیکیشن اندروید تبدیل نمایید.

ساخت اپلیکیشن برای جوملا

همانطور که می دانید ساخت اپلیکیشن برای وب سایتهای جوملایی دشوارتر از وب سایتهای ساخته شده با وردپرس می باشد. تفاوت در وجود خروجی json و همچنین افزونه های مناسب برای وردپرس است.

لذا ساخت اپلیکیشن برای وب سایتهای جوملایی با استفاده از اپ سازهای مرسوم امکان پذیر نمی باشد و می بایست با صرف هزینه زیاد اپلیکیشنی اختصاصی برای آن نوشت. ولی راهکاری ارزان و سریع با حفظ تمامی امکانات وب سایت مرسوم است و آن ساخت اپلیکیشن وب ویو برای وب سایت می باشد.

خانه
ساخت اپ
تلگرام
تماس با ما